32.1 C
Los Angeles
19 Temmuz 2024
spot_img

Gündem

TSA Global, New York’ta Kariyer Fuarı Düzenliyor

Türk Öğrenci Derneği (TSA) Global, Amerika ve Kanada’daki Türk öğrenci topluluklarını bir araya getirerek kariyer fırsatları sunmayı amaçlayan bir öğrenci derneği olarak tanınıyor. TSA Global, Türk gençlerine yol göstermek ve kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı olmak amacıyla 13 Nisan 2024 tarihinde New York’ta önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

New York’ta bulunan Türkevi’nde düzenlenecek olan etkinlik, 20’den fazla önde gelen şirketin katılımıyla planlanmaktadır. Bu kariyer fuarı, New York Başkonsolosluğu’nun da desteklediği bir organizasyon olup, 200’den fazla öğrencinin katılımı beklenmektedir.

TSA Global’in düzenlediği etkinlik, Türk Hava Yolları gibi önemli sponsorların da desteğiyle gerçekleşecektir. Program, sabah 10:00’dan akşam 6:00’a kadar devam edecek olup, özellikle 11:00 ile 14:00 saatleri arasında gençlere yönelik tavsiyeler içeren konuşmalar gerçekleştirilecektir.

İlk konuşmacı olarak THY New York Bölge Pazarlama Müdürü ve NYU Yardımcı Profesörü Alp Ozaman, ikinci konuşmacı olarak ise Pfizer’de Launch Excellence Lead | CMO olarak görev yapan Serhan Altıntaş yer alacaktır. Konuşmaların ardından, 14:00 – 18:00 saatleri arasında, Türk Hava Yolları, Pfizer, Lazzoni gibi şirketlerin stantlarıyla kariyer fuarı devam edecektir.

Türk gençlerine kariyer olanakları sunmak amacıyla düzenlenen bu etkinliğin, Türk öğrencilerinin geleceğine ışık tutması beklenmektedir.

Etkinlik Kaydınızı Buradan Yaptırabilirsiniz

Latest Posts

spot_img

Kaçırmayın

Bu özel Listeye KATILIN

Amerika'dan en özel, en farklı bilgiler, duyurular sadece burada.