28.7 C
Los Angeles
17 Temmuz 2024
spot_img

Gündem

T.C. Washington Büyükelçisinin Şoförünün Oğlu DC’de Vurularak Öldürüldü

Türkiye’nin Washington büyükelçisinin şoförü Tuncay Demir’in oğlu Kaan Demir, vurularak hayatını kaybetti. Kapkaç benzeri bir saldırının kurbanı olan genç adamın ölümüne ilişkin soruşturma devam ediyor. Şüphelinin bulunması için kamera görüntüleri inceleniyor.

Cinayetin türü ve siyasi olup olmadığı henüz tam olarak teyit edilmezken, bazı kaynaklar olayın bir araba hırsızlığı olduğunu doğruluyor.

Alaturka Ailesi olarak Kaan Demir’e Allahtan Rahmet sevenleri ve kederli ailesine başşağlığı diliyoruz.

9 Haziran 2024 Pazar günü, yaklaşık saat 23:36’da, polis memurları, Kuzeybatı Underwood Caddesi’nin 800. bloğuna silah seslerinin duyulması üzerine hızla müdahale etti. Olay yerine ulaşan polis ekipleri, kurşunla yaralanan bir kişiyi buldu. Ancak, kurban olay yerinde hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden kişinin, 28 yaşındaki Kaan Demir olduğu belirlendi. Kurbanın Springfield, Virginia’dan olduğu tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Metropolitan Polis Departmanı, olayla ilgili bilgisi olanların polise başvurmasını istiyor. İhbarlar için (202) 727-9099 numaralı telefon veya 50411 numaralı Teks Tip Hattı kullanılabilir. Cinayete karışanların yakalanması ve mahkum edilmesine yardımcı olacak bilgi sağlayanlara 25.000 dolara kadar ödül verileceği bildirildi.

Latest Posts

spot_img

Kaçırmayın

Bu özel Listeye KATILIN

Amerika'dan en özel, en farklı bilgiler, duyurular sadece burada.