22.1 C
Los Angeles
20 Temmuz 2024
spot_img

Gündem

Los Angeles’ta Hediye Alışverişi Yapabileceğiniz En İlginç Dükkanlar

Los Angeles’ta hediye alışverişi yapabileceğiniz en ilginç dükkanlardan bazıları ve adreslerini sizler için derledik:

  1. The Last Bookstore: Los Angeles’taki en büyük bağımsız kitapçılardan biridir. İkinci el kitaplar, nadir kitaplar ve sanat kitapları gibi birçok farklı türde kitap bulabilirsiniz. Adres: 453 S Spring St, Los Angeles, CA 90013.
  2. Poketo: Bu dükkan sanat eserleri, hediyelik eşyalar ve ev dekorasyon ürünleri satıyor. Tasarım odaklı bir dükkan ve özellikle eşsiz ve modern hediyeler arayanlar için harika bir yer. Adres: 374 E 2nd St, Los Angeles, CA 90012.
  3. Amoeba Music: Müzik severler için tam bir cennet olan bu dükkan, binlerce albüm, CD ve DVD satıyor. Ayrıca çeşitli müzik etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor. Adres: 6400 Sunset Blvd, Los Angeles, CA 90028.
  4. Meltdown Comics: Bir çizgi roman dükkânı olan Meltdown Comics, çizgi romanlar, manga, grafik romanlar ve sanat kitapları gibi ürünler satıyor. Ayrıca haftalık stand-up gösterileri de düzenliyor. Adres: 7522 Sunset Blvd, Los Angeles, CA 90046.
  5. Soap Plant/Wacko: Bu dükkan, farklı tarzlarda hediyelik eşyalar, kitaplar, oyuncaklar ve el yapımı sabunlar gibi ilginç ürünler satıyor. Ayrıca dükkanın içinde La Luz de Jesus adlı bir sanat galerisi de var. Adres: 4633 Hollywood Blvd, Los Angeles, CA 90027.
  6. The Cheese Store of Silverlake: Peynir severler için harika bir dükkan. Burada dünyanın dört bir yanından farklı türde peynirler ve şaraplar bulabilirsiniz. Adres: 3926 Sunset Blvd, Los Angeles, CA 90029.
  7. Kinokuniya Bookstore: Bu Japon kitapçısı, Japon kültürüne ilgi duyanlar için harika bir seçenek. Manga, Japonca dil öğrenme kitapları, Japon yemek tarifleri ve daha birçok şey bulabilirsiniz. Adres: 123 Astronaut E S Onizuka St, Los Angeles, CA 90012.
  8. Giant Robot: Bu dükkan, özellikle Asya kökenli pop kültürüne odaklanıyor ve oyuncaklar, sanat eserleri, tişörtler, çizgi romanlar ve diğer ilginç ürünler satıyor. Adres: 2015 Sawtelle Blvd, Los Angeles, CA 90025.

Bu dükkanlar, Los Angeles’ta alışveriş yaparken farklı ve özgün hediyeler arayanlar için harika seçeneklerdir.

Latest Posts

spot_img

Kaçırmayın

Bu özel Listeye KATILIN

Amerika'dan en özel, en farklı bilgiler, duyurular sadece burada.