22.1 C
Los Angeles
20 Temmuz 2024
spot_img

Gündem

Houston Başkonsolosu Akıntı’dan, OTC’ye Katılan Türk Firmalarına Destek

T.C. Houston Başkonsolosluğu Akıntı, Offshore Teknolojileri Konferansı’nda Türk şirketlerini ziyaret ederek başarılar diledi.

T.C. Houston Başkonsolosluğu, 6-9 Mayıs 2024 tarihleri arasında Houston’da düzenlenen Offshore Teknolojileri Konferansı’na (OTC) katılan Türk şirketlerini ziyaret ederek başarılar diledi. Konferans boyunca, Türk firmalarının denizcilik, petrol ve gaz sektörlerindeki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sergilediği belirtildi.

T.C. Houston Başkonsolosu Ahmet Akıntı ve T.C. Houston Ticaret Ataşesi Ahmet Yavuzhan Erdem, Türk şirketlerinin stantlarını ziyaret ederek, katılımcılarla görüşmeler gerçekleştirdi. Türk şirketlerinin sergilediği ürün ve hizmetler hakkında bilgi alan Başkonsolosluk yetkilileri, Türk iş dünyasının uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil edilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Offshore Teknolojileri Konferansı (OTC), denizcilik, petrol ve gaz sektörlerinde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerin bir araya geldiği önemli bir etkinlik olarak biliniyor. Her yıl düzenlenen konferans, sektördeki yenilikleri ve gelecek trendlerini tartışmak, iş birliği olanaklarını değerlendirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için bir platform sağlıyor.

Houston Başkonsolosluğu’nun Türk şirketlerini ziyaret etmesi, Türkiye’nin denizcilik ve enerji sektörlerindeki potansiyelini vurgularken, Türk iş dünyasına uluslararası arenada destek sağlamayı amaçlıyor.

Latest Posts

spot_img

Kaçırmayın

Bu özel Listeye KATILIN

Amerika'dan en özel, en farklı bilgiler, duyurular sadece burada.